изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 18 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
East
събота

02.03.2024

09:00 /55 min/
Сутрешна Йога
Ники Йоргов
Избор
09:15 /55 min/
Класическа йога
Руми Иванова
Избор
10:00 /55 min/
Виняса Флоу
Десислава Сърбиновска
Избор
10:20 /65 min/
Йога за начинаещи
Магдалена Андреева
Избор
11:00 /55 min/
Мобилност
Алекс Маслева
Избор
11:30 /55 min/
Хормон Йога Терапия за всеки *
Пени Бабкин
Избор
12:00 /55 min/
Handstand class
Алекс Маслева
Избор
12:30 /55 min/
Класическа йога
Александра Грото
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Соня Стоянова
Избор
13:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
14:30 /80 min/
Виняса Флоу & Релаксация
Изабела Монева
Избор
15:20 /80 min/
Йога от Хималаите
Иван Стоименов
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Дарина Башлиева
Избор
17:00 /55 min/
Йога за гърба
Анелия Чопаринова
Избор
17:30 /80 min/
Кундалини Йога
Станимир Панчев
Избор
18:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Весела Ламбер
Избор
19:00 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
19:30 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Весела Ламбер
Избор
20:00 /55 min/
Satria Yoga от Индонезия
Любомир Газибаров
Избор
* Практиката ще се проведе от заместник.
неделя

03.03.2024

09:15 /55 min/
Класическа йога
Руми Иванова
Избор
09:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лили Горанова
Избор
10:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
11:00 /80 min/
Хот Йога
Надя Куюмджиева
Избор
11:30 /55 min/
Мобилност
Цвети Гигова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Цвети Гигова
Избор
13:00 /80 min/
Класическа йога
Изабела Монева
Избор
13:30 /80 min/
Хормонален баланс чрез йога
Вилма Йорданова
Избор
14:30 /80 min/
Виняса Флоу & Релаксация
Изабела Монева
Избор
15:00 /80 min/
Тай Чи
Георги Георгиев
Избор
16:00 /80 min/
Йога от Хималаите
Иван Стоименов
Избор
16:30 /80 min/
Класическа йога
Деян Ламбов
Избор
17:30 /55 min/
Йога за начинаещи
Магдалена Андреева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
18:30 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Дарина Башлиева
Избор
19:00 /80 min/
Йога за баланс на емоциите
Христина Митовска
Избор
понеделник

04.03.2024

09:00 /80 min/
Виняса Флоу
Гергана Йошева
Избор
10:30 /80 min/
Кундалини Йога
Иван Стоименов
Избор
11:00 /55 min/
Пилатес
Николета Митева
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
12:15 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Лили Горанова
Избор
13:30 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
15:30 /80 min/
Айенгар Йога
Мариана Хронева
Избор
16:00 /80 min/
Йога и Медитация
Симеон Симеонов
Избор
17:00 /55 min/
Хатха Йога
Иван Стоименов
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Руми Иванова
Избор
18:30 /65 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
Хот Йога
Нели Насева
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Гонг Баня
Райна Чернева
Избор
вторник

05.03.2024

07:30 /55 min/
Класическа йога
Елизабет Гигова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
08:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Дарина Башлиева
Избор
09:00 /55 min/
Йога за Дами 55+
Елизабет Гигова
Избор
10:30 /80 min/
Кундалини Йога
Иван Стоименов
Избор
11:00 /55 min/
Йога за Бременни
Гергана Христова
Избор
12:00 /55 min/
Пауър Йога
Гергана Йошева
Избор
12:30 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
13:00 /55 min/
Пилатес
Калия Пламенова
Избор
14:00 /55 min/
Виняса Флоу
Вероника Иванова
Избор
17:00 /55 min/
Класическа йога
Дарина Башлиева
Избор
17:30 /55 min/
Йога за начинаещи
Изабела Монева
Избор
18:00 /45 min/
Издръжливост и Коремни мускули
Цвети Гигова
Избор
18:30 /70 min/
Класическа йога
Лили Горанова
Избор
19:00 /55 min/
Виняса Флоу
Гергана Йошева
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
20:10 /80 min/
Антистрес йога
Васил Савов
Избор
сряда

06.03.2024

07:30 /55 min/
Класическа йога
Дарина Башлиева
Избор
08:00 /55 min/
Йогалатес
Ирена Митрева
Избор
09:00 /80 min/
Виняса Флоу
Гергана Йошева
Избор
09:00 /55 min/
Йога за Дами 55+
Драгостина Грънчарова
Избор
10:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
11:00 /55 min/
Пилатес
Николета Митева
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
12:15 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
13:00 /55 min/
Йога & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
13:15 /80 min/
Йога и звуколечение
Иван Стоименов
Избор
15:30 /80 min/
Айенгар Йога
Мариана Хронева
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Лора Николаева
Избор
17:00 /55 min/
Хатха Йога
Иван Стоименов
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Нина Денина
Избор
18:30 /55 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:15 /80 min/
Хот Йога
Надя Куюмджиева
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Медитация
Ния Димчевска
Избор
четвъртък

07.03.2024

07:30 /55 min/
Класическа йога
Елизабет Гигова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу
Вио Димитрова
Избор
08:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Дарина Башлиева
Избор
09:00 /55 min/
Йога за Дами 55+
Елизабет Гигова
Избор
11:00 /55 min/
Йога на смеха
Силвия Ганева
Избор
11:00 /55 min/
Йога за Бременни
Гергана Христова
Избор
12:00 /55 min/
Пауър Йога
Гергана Йошева
Избор
12:30 /55 min/
Терапевтична йога за гърба и ставите
Вилма Йорданова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Лили Горанова
Избор
13:30 /80 min/
Йога и звуколечение
Иван Стоименов
Избор
16:30 /55 min/
Йогалатес
Теодора Цончева
Избор
17:10 /55 min/
Класическа йога
Дарина Башлиева
Избор
17:30 /55 min/
Йога за начинаещи
Изабела Монева
Избор
18:15 /55 min/
Йога и дихателни техники
Ния Димчевска
Избор
18:30 /55 min/
Мобилност
Алекс Маслева
Избор
19:30 /80 min/
Виняса Флоу
Гергана Йошева
Избор
19:30 /80 min/
Пауър Виняса флоу
Бистра Копанарова
Избор
петък

08.03.2024

07:30 /55 min/
Класическа йога
Дарина Башлиева
Избор
08:00 /55 min/
Йогалатес
Ирена Митрева
Избор
08:30 /55 min/
Стречинг йога
Даниела Лекушева
Избор
09:00 /80 min/
Виняса Флоу
Гергана Йошева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Симеон Симеонов
Избор
10:30 /80 min/
Мантра Йога за напреднали
Иван Стоименов
Избор
11:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
12:15 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
12:30 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
13:30 /55 min/
Йога & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
14:30 /80 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
15:15 /70 min/
Осмомартенска йога на петте сетива
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Лора Николаева
Избор
16:30 /55 min/
Пилатес
Николета Митева
Избор
17:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Магдалена Андреева
Избор
17:30 /55 min/
Мобилност
Алекс Маслева
Избор
18:15 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лили Горанова
Избор
19:45 /90 min/
Чувствена жена - празнуване на 8 март заедно **
Аделина Кирилова
Избор
19:45 /80 min/
Йога & Релаксация
Александра Грото
Избор
** Не важат карти Мултиспорт. Местата са ограничени! Запазването на място става чрез предварително заплащане на пълната такса за участие в някое от студията ни или по банков път.
събота

09.03.2024

09:00 /55 min/
Сутрешна Йога
Ники Йоргов
Избор
09:15 /55 min/
Класическа йога
Руми Иванова
Избор
10:00 /55 min/
Виняса Флоу
Десислава Сърбиновска
Избор
10:20 /65 min/
Йога за начинаещи
Магдалена Андреева
Избор
11:00 /55 min/
Мобилност
Алекс Маслева
Избор
11:30 /55 min/
Хормон Йога Терапия за всеки
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Handstand class
Алекс Маслева
Избор
12:30 /55 min/
Стречинг
Александра Грото
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Соня Стоянова
Избор
13:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
14:30 /80 min/
Виняса Флоу & Релаксация
Изабела Монева
Избор
15:20 /80 min/
Йога от Хималаите
Иван Стоименов
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Дарина Башлиева
Избор
17:00 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
17:30 /80 min/
Кундалини Йога
Станимир Панчев
Избор
18:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Весела Ламбер
Избор
19:00 /55 min/
Пилатес
Люси Ивахненко
Избор
19:30 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Весела Ламбер
Избор
20:00 /55 min/
Satria Yoga от Индонезия
Любомир Газибаров
Избор
неделя

10.03.2024

09:15 /55 min/
Класическа йога
Руми Иванова
Избор
09:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лили Горанова
Избор
10:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
11:00 /80 min/
Хот Йога
Надя Куюмджиева
Избор
11:30 /55 min/
Мобилност
Люси Ивахненко
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Теодора Цончева
Избор
13:00 /80 min/
Терапевтична йога
Пени Бабкин
Избор
13:30 /80 min/
Хормонален баланс чрез йога
Драгостина Грънчарова
Избор
14:30 /80 min/
Виняса Флоу & Релаксация
Изабела Монева
Избор
15:00 /80 min/
Тай Чи
Георги Георгиев
Избор
16:00 /80 min/
Йога от Хималаите
Иван Стоименов
Избор
16:30 /80 min/
Класическа йога
Деян Ламбов
Избор
17:30 /55 min/
Йога за начинаещи
Магдалена Андреева
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Александра Грото
Избор
18:30 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
19:00 /80 min/
Йога за баланс на емоциите
Христина Митовска
Избор
свържете се с нас



Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Райко Алексиев №15
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Сан Стефано №22
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Донка Ушлинова № 2, сграда 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, бул. „Доктор Г. М. Димитров“ 59
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Хан Аспарух №23