изберете
локация
изберете
инструктор
изберете
практика
Важно!
Можете да посетите практика и без предварително запазено място. За да си гарантирате място в по-натоварените часове, е необходимо да направите еднократен депозит от 17 лв. или да имате валидна Yoga Vibe карта. Депозитът може да бъде изтеглен обратно ако вече не желаете да се записвате предварително. Изберете практика по-долу и следвайте указанията за запазване на място.
Yoga Vibe
San Stefano
петък

03.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Лора Варсано
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
08:15 /55 min/
Йога и пранаяма
Цвети Еленкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Функционална Виняса
Георги Ранчев
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
14:00 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Калоян Божилов
Избор
17:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Маргарита Петрова
Избор
18:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:15 /55 min/
Класическа йога
Лилия Григорова
Избор
18:30 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
19:00 /55 min/
Ресторативна Виняса
Вилма Йорданова
Избор
19:15 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
19:45 /80 min/
Класическа и ин йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
20:15 /55 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Сандра Ранджелович
Избор
събота

04.02.2023

09:00 /55 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Йогалатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лилия Григорова
Избор
15:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:00 /55 min/
Йога за Бременни
Драгостина Грънчарова
Избор
18:30 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
19:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
19:30 /80 min/
Трайбъл Фюжън
Сандра Ранджелович
Избор
неделя

05.02.2023

10:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
13:00 /70 min/
Класическа йога
Руми Толева
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
14:30 /80 min/
Акро Йога
Живко & Вера
Избор
16:00 /55 min/
Пауър Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Стелян Георгиев
Избор
18:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Райна Чернева
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
19:30 /70 min/
Класическа йога със съпровод на хенгдръм
Ния Димчевска
Избор
19:30 /80 min/
Йога & Релаксация
Анна-Мария Николаева
Избор
понеделник

06.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
09:00 /55 min/
BODY WORK
Калия Пламенова
Избор
09:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Соня Стоянова
Избор
10:15 /55 min/
Гимнастика за бременни
Калия Пламенова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
13:00 /55 min/
Функционална Виняса
Георги Ранчев
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Васил Савов
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Вилма Йорданова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Саня Костова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Енергийна йога
Ирена Димитрова
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
18:30 /80 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
19:00 /55 min/
Йога за гърба
Драгостина Грънчарова
Избор
19:30 /80 min/
Йога и дихателни техники
Нора Пенева
Избор
20:00 /55 min/
Slow Vinyasa in English
Виктория Либераноме
Избор
20:00 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
вторник

07.02.2023

07:30 /55 min/
Стречинг
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
08:45 /80 min/
Тай Чи
Димитър Попов
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Цветелина Узунова
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:30 /55 min/
Класическа йога
Силва Йорданова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:00 /55 min/
Виняса Флоу
Яна Василева
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Павел Данаилов
Избор
15:30 /45 min/
Йога за мама и бебе
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Йога и Медитация
Невена Петкова
Избор
16:30 /55 min/
Ин & Ян Йога
Лора Варсано
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Виолина Младенова
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:30 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
18:15 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:30 /55 min/
Виняса Флоу за гъвкавост
Георги Ранчев
Избор
19:15 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Весела Ламбер
Избор
19:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
20:30 /55 min/
HIIT
Йоана Михайлова
Избор
сряда

08.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Лора Варсано
Избор
07:45 /55 min/
Виняса Флоу
Цвети Еленкова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
09:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Соня Стоянова
Избор
09:00 /55 min/
Ащанга Виняса Йога
Александра Михайлова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /55 min/
Йогалатес
Жени Симеонова
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
15:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
16:00 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
16:30 /55 min/
Класическа йога
Васил Савов
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Маргарита Петрова
Избор
17:00 /55 min/
Йога за начинаещи
Саня Костова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:30 /80 min/
Виняса Флоу
Весела Ламбер
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
19:05 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
20:00 /70 min/
Класическа йога
Габриела Костова
Избор
20:05 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
20:30 /55 min/
Пилатес
Лора Николаева
Избор
четвъртък

09.02.2023

07:30 /55 min/
Стречинг
Диана Тонева
Избор
07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Габриела Костова
Избор
08:30 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
09:00 /55 min/
Пилатес
Калия Пламенова
Избор
09:00 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Маргарита Петрова
Избор
10:15 /55 min/
Гимнастика за бременни
Калия Пламенова
Избор
11:30 /55 min/
Хатха Йога
Цветелина Узунова
Избор
12:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
12:15 /70 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
12:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
13:15 /55 min/
Йога за лице
Силвия Костова
Избор
13:30 /55 min/
Гимнастика и Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:30 /55 min/
Йога & Релаксация
Силва Йорданова
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Павел Данаилов
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Павел Данаилов
Избор
16:30 /55 min/
Slow Flow Vinyasa
Невена Петкова
Избор
16:30 /55 min/
Ин & Ян Йога
Анна-Мария Николаева
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Виолина Младенова
Избор
17:30 /55 min/
Total Body Fit
Диана Тонева
Избор
17:30 /55 min/
Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
18:00 /55 min/
Виняса Флоу
Дея Иванова
Избор
18:30 /55 min/
Двигателна програма за гърба и ставите
Анастасия Манлихер
Избор
18:30 /70 min/
Йога и Релаксация с тибетски купи
Александър Башлиев
Избор
19:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
19:30 /80 min/
ОШО Кундалини Медитация
Наси Желева
Избор
19:45 /80 min/
Йога и Медитация
Нора Пенева
Избор
20:30 /55 min/
HIIT
Йоана Михайлова
Избор
петък

10.02.2023

07:30 /55 min/
Сутрешна Йога
Соня Стоянова
Избор
08:00 /55 min/
Виняса Флоу за начинаещи
Дея Иванова
Избор
08:15 /55 min/
Йога и пранаяма
Цвети Еленкова
Избор
09:30 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
10:00 /55 min/
Стречинг
Мина Сидерова
Избор
11:30 /55 min/
Пилатес
Таня Димитрова
Избор
12:00 /55 min/
Хатха Йога
Димитър Петров
Избор
12:00 /55 min/
Йогалатес
Петя Пенкова
Избор
12:30 /55 min/
Пауър Йога
Лили Горанова
Избор
13:00 /80 min/
Slow Flow Vinyasa и релаксация
Мариана Векилска
Избор
13:00 /55 min/
Функционална Виняса
Георги Ранчев
Избор
14:00 /55 min/
Хатха Йога
Калоян Божилов
Избор
14:00 /55 min/
Стречинг йога
Диана Тонева
Избор
15:00 /55 min/
Табата
Теодора Цончева
Избор
16:00 /55 min/
Стречинг
Теодора Цончева
Избор
17:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
17:00 /55 min/
Йога за всеки
Стефан Андреев
Избор
17:30 /55 min/
Виняса Флоу
Маргарита Петрова
Избор
18:00 /55 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
18:15 /55 min/
Класическа йога
Лилия Григорова
Избор
18:30 /55 min/
Терапевтична йога
Нанси Найденова
Избор
19:00 /55 min/
Ресторативна Виняса
Вилма Йорданова
Избор
19:15 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
19:45 /80 min/
Дихателни техники, йога и звукотерапия
Бистра Копанарова
Избор
20:15 /55 min/
Tribal Fusion - Karma Echoes
Сандра Ранджелович
Избор
събота

11.02.2023

09:00 /55 min/
Айенгар Йога
Савелия Стойкова
Избор
09:30 /90 min/
Power Stretching
Диана Тонева
Избор
10:00 /80 min/
Ащанга Йога
Райна Чернева
Избор
10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /55 min/
BODY WORK
Адриана Монсолова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
12:30 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Галина Бахчеванска
Избор
14:00 /55 min/
Йогалатес
Таня Димитрова
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Лилия Григорова
Избор
15:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
15:30 /55 min/
Класическа йога
Елеонора Личева
Избор
16:00 /55 min/
Ин Йога
Руми Толева
Избор
16:30 /80 min/
Йога за начинаещи
Деян Ламбов
Избор
17:00 /80 min/
Хатха Йога
Вио Димитрова
Избор
18:00 /55 min/
Йога за Бременни
Драгостина Грънчарова
Избор
18:30 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
19:00 /55 min/
Йога за лице
Драгостина Грънчарова
Избор
19:30 /80 min/
Трайбъл Фюжън
Сандра Ранджелович
Избор
неделя

12.02.2023

10:00 /55 min/
Класическа йога
Александър Башлиев
Избор
10:00 /80 min/
Рейки Терапия
Ивона Вълкова
Избор
10:00 /80 min/
Садхана за 3-та чакра - Интегрална Хималайска Кундалини Йога
Ирена Димитрова
Избор
11:00 /55 min/
Handstand class
Велко Пешев
Избор
11:30 /80 min/
Хатха Йога
Вилма Йорданова
Избор
12:00 /55 min/
Мобилност
Велко Пешев
Избор
13:00 /80 min/
Йога за начинаещи
Дарина Башлиева
Избор
13:00 /70 min/
Класическа йога
Руми Толева
Избор
13:00 /120 min/
Таро кръг за любовта
Нора & Венета
Избор
14:30 /55 min/
Виняса Флоу
Малина Дачева
Избор
14:30 /80 min/
Акро Йога
Живко & Вера
Избор
16:00 /80 min/
Ин Йога с тибетски купи
Драгостина Грънчарова
Избор
16:00 /55 min/
Пауър Пилатес
Катрин-Лили Михайлова
Избор
17:00 /55 min/
Виняса Флоу
Димитър Стефанов
Избор
18:00 /55 min/
Йога и Медитация
Ани Стоянова
Избор
18:00 /80 min/
Ащанга Виняса Йога
Петя Кръстева
Избор
18:00 /80 min/
Виняса Флоу
Стелян Георгиев
Избор
19:30 /80 min/
Йога & Релаксация
Анна-Мария Николаева
Избор
19:30 /70 min/
Класическа йога със съпровод на хенгдръм
Ния Димчевска
Избор
понеделник

13.02.2023

19:00 /55 min/
Йога за двойки
Драгостина Грънчарова
Избор
събота

18.02.2023

19:00 /90 min/
Тантра за жени - теория и медитация
Росица Ненкова
Избор
неделя

26.02.2023

13:30 /180 min/
Breath Workshop
Shawn Cornelison
Избор
18:00 /105 min/
Vinyasa Fun Flow
Richard & Shawn
Избор
неделя

05.03.2023

09:30 /420 min/
Somatics 1: Therapeutic movement
Shawn Cornelison
Избор
неделя

12.03.2023

09:30 /420 min/
Somatics 2: Therapeutic movement
Shawn Cornelison
Избор
неделя

26.03.2023

13:30 /180 min/
Yoga for Tight Neck and Shoulders
Shawn Cornelison
Избор
18:00 /105 min/
Restorative Yoga with Hands-On Energy Healing
Richard & Shawn
Избор
събота

09.09.2023

09:30 /12000 min/
200 ч. курс за Йога учители към Yoga Alliance *
Richard & Shawn
Избор
* Запазването на място става чрез внасяне на депозит в размер на 500 лв.
свържете се с нас



Yoga Vibe East
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Райко Алексиев №15
Yoga Vibe Center
+359 892 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Хан Аспарух №23
Yoga Vibe San Stefano
+359 898 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Сан Стефано №22
Yoga Vibe Garitage
+359 886 375 551
home@yogavibe.net
гр. София, ул. Донка Ушлинова № 2, сграда 2
Yoga Vibe NV Tower
+359 882 375 551
home@yogavibe.net
NV Tower, бул. „Доктор Г. М. Димитров“ 59